KAPELY

Jedna z nejúspěšnějších evropských revivalových skupin - vystupuje od roku 1996 a má za sebou více než 1700 úspěšných koncertů, TV natáčení a to nejen v Čechách ale i v Holandsku, Polsku, Francii, Maďarsku, na Slovensku a dokonce v rodišti legendární čtveřice – severoanglickém Liverpoolu!
Klíčem k tomuto obrovskému úspěchu je nejen dokonalé nastudování a provedení každé z padesáti skladeb, které má skupina v repertoáru, ale i neuvěřitelná fyzická a hlasová podobnost členů skupiny s opravdovými Beatles. Perfektní image doplňují čtyři sady přesných kopií kostýmů, ve kterých Beatles vystupovali, stylové účesy a detailně okopírované charakteristické pohyby jednotlivých členů na pódiu. Dokonalý Stage Look korunuje pro Beatles nepostradatelný levoruký baskytarista, který s lehkostí a dokonalým feelingem hraje party svého protějšku – Paula McCartneyho. Dále skupina používá jedině originální vintage nástroje Rickenbacker, Gretsch, Hofner a Ludwig a aparatury VOX, na něž hráli Beatles a díky nimž je dosaženo absolutně autentického zvuku, který znáte z desek či záznamů koncertů Beatles.

Koncert Beatles Revivalu z Kladna je opravdovou a dokonalou kopií koncertu legendárních Beatles. Jako důkaz slouží i to, že skupina byla pozvána do rodiště Beatles - anglického Liverpoolu a tam v legendárním Cavern Clubu odehrála tři vystoupení a absolvovala hodinové interview a živý koncert v pořadu On The Beat na Liverpool BBC Merseyside Radio, což se dosud žádné neanglické skupině nepodařilo. A nebo to, že po vystoupení v Adelphi Hotel v Liverpoolu přišel dokonce skupině poděkovat dlouholetý tajemník Beatles Alistair Taylor a prohlásil, že vystoupení skupiny bylo naprosto dokonalé a chvílemi prý nevěřil, že na pódiu nehrají praví Beatles, přestože s nimi strávil na cestách dlouhých pět let. Jedním z důkazů je též obrovský úspěch na Estrel Beatles Festivalu v Berlíně, kde skupina svým výkonem nadchla prvního manažera Beatles Alana Williamse natolik, že kapelu přizval ke spolupráci na projektu John Lennon Memorial.


Od roku 2002 vystupuje jak na svých samostatných koncertech, tak na prestižních festivalech po celé republice a na Slovensku. Skupina je složena ze zkušených hudebníků z renomovaných východočeských  kapel, kteří už dávno  zahodili paruky a přestali si hrát na Kabát, který je jenom jeden. Hlavním cílem je co nejvěrnější interpretace největších kabátovských hitů včetně vlastní propracované podiové show, doplněné světelnými a pyrotechnickými efekty.
www.kabat-revival.comDlouho se nám tento nápad honil hlavou, protože skupina Lucie zanechala na české hudební scéně nesmazatelnou stopu a pro nás to byla výzva lidem vrátit zpět neskutečné pecky téhle české kapely. Celé to zpustil v létě roku 2012 Filip Spurný nadaný bubeník z muzikantské rodiny. Zbývá sehnat důležitý článek a tím je Robert Kodym, zpívající kytarista, charismatický rocker s jeho pověstnou rebelií. Po nějakém čase se nám daří toto místo zaplnit synem dlouholetého zakládajícího člena skupiny Spektrum Lumču Sedláře. Ivoš Sedlář který skutečně svým zjevem Kodyma připomíná a tak si dáváme první sraz na podzim roku 2012 a zkoušíme první tóny lucie.


www.lucie-tribute.czJsme seskupení chlapců z dobré čtvrti hrajících hutnou rockovou muziku klasického střihu. Ačkoliv společně působíme v hudební branži již téměř deset let, pořád nás baví šířit mezi fanoušky chutnou a šťavnatou muziku plnou dobrých nápadů a zajímavých textů. Projekt PAPAJOE vnímáme především jako příležitost vrátit rockovou hudbu tam, kam patří. Ke kořenům.
http://www.papajoe.cz


TOMÁŠ KULHAVÝ

Tomáš je mladý písničkář, zpěvák a kytarista. Od 13 let se intenzivně věnuje hudbě, mimo to působil i ve Východočeském divadle. Před třemi lety propadl akustické kytaře, začal hrát na ulici a autorsky tvořit. Svoje první písně prezentoval v rámci internetového pořadu Music room na Stream.cz. Na festivalu Struny podzimu 2015 vystoupil Tomáš s vlastní tvorbou. Pilotní singl a videoklip k písni Kočka vyšel 18. března 2017 . V současné době Tomáš připravuje nový singl, který plánuje vydat na podzim roku 2017.